Shtrydhese elektrike per agrume RAF R. 638

2,190 L

Ka stok

  • Modeli RAF R.638
  • Kapaciteti : 1200ML
  • Fuqia : 25W  220-240V
  • Rrotullime : 54 RPM
  • Permasat : 24x15x20cm
KODI: i2370211126 Kategori: ,

SHTRYDHESE ELEKTRIKE PER AGRUME

Shtrydhese frutash per lengje te fresketa nga agrumet si portokalli, limoni etj ne pak minuta.

Prej materiali inoksi te nje cilesise te larte + plastike ABS rezistente dhe transparente nepermjet te ciles mund te shikoni procesin e pergatitjes.

Praktike dhe teper e lehte ne perdorim me kapacitet te madh prej 1200ml.

Shtrydhesi elektrik i agrumeve RAF R.638 eshte zgjidhja ideale per adhuruesit e lengut te fresket te agrumeve. Fale dizajnit te tij te specializuar, ai ndan lehtesisht lengun nga tuli i agrumeve.

Pajisja eshte e pajisur me motor elektrik 25 W, i cili siguron shtrydhje te shpejte dhe efikase te vellimit te kerkuar te lengut.

Specifika:

  • Modeli RAF R.638
  • Kapaciteti : 1200ML
  • Fuqia : 25W  220-240V
  • Rrotullime : 54 RPM
  • Permasat : 24x15x20cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Shtrydhese

Main Menu

shtrydhese agrumesh raf online ne dyqan taxi

Shtrydhese elektrike per agrume RAF R. 638