Shtroje per tavoline me dizajn trendafili

890 L

Ka stok

  • Material jo i rreshqitshem.
  • Te pershtatshme per cdo pjate apo tas.
  • Te disponueshme ne ngjyre gold, silver, rose gold.
KODI: i23702111197 Kategori: ,

SHTROJE PER TAVOLINE

Shtroje per tavoline me dizajn terheqes ne forme trendafili.

Lahet ose thjesht fshihet me nje lecke te lagur pas cdo perdorimi. Te pershtatshme me cdo ene pjate apo tas.

Ne ngjyra gold silver dhe rose gold, ideale me cdo ambient tuajin.

Specifika:

  • Material jo i rreshqitshem.
  • Jane rezistente ndaj nxehtesise.
  • Pershtaten lehtesisht me arredimin e kuzhines tuaj.
  • Te pershtatshme per cdo pjate apo tas.
  • Te disponueshme ne ngjyre gold, silver, rose gold.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Shtroje

Be the first to review “Shtroje per tavoline me dizajn trendafili”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtroje per tavoline online ne dyqan taxi

Shtroje per tavoline me dizajn trendafili