Shtrese krevati me fibra bamboo-je Antiallergic Roll-Up Layer

11,990 L

Ka stok

19395

KODI: 3830069725036 Kategori: , ETIKETIMI:

SHTRESE KREVATI ME FIBRA BAMBOO-JE

Shtrese krevati me fibra bamboo-je – Antiallergic Roll-Up

  • Ideale për lëkurë delikate, alergjike dhe për problemet me djersitjen
  • Me lartësi 6 cm
  • Shtresa është e ndarë në 5 zona të ndryshme
  • Format kubike të zonave, i japin trupit ndjesinë e relaksit e për një gjumë të rehatshëm
  • Pëlhura e sipërme e cila përbëhet nga fibrat e bambu-së, është e pajisur me zinxhirë e cila hiqet lehtësisht dhe lahet në temperature 60° C
  • Dimensionet: 160×200 cm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

shtrese krevati

Be the first to review “Shtrese krevati me fibra bamboo-je Antiallergic Roll-Up Layer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrese krevati me fibra bamboo-je Antiallergic Roll-Up Layer

WhatsApp chat