Shkop yoga per posturen

1,990 L

Ka stok

  • Shkop yoga
  • Korrektuese per shpinen
  • Permireson posturen
  • Ngjyra: Roze dhe blu
KODI: i2371429 Kategori: , ,

SHKOP YOGA PER POSTUREN

Shkop yoga per te rregulluar posturen. Shkopat e joges per qendrimin e shpines do te hapin shpatullat dhe shpinen per te korrigjuar pjesen e qafes, belin dhe shtyllen kurrizore.

Madhesia e tyre eshte rreth 52-80 cm/20,47-31,50 inch dhe mund te perdoret nga e gjithe familja.

Shkopintej yoga jane te mbeshtjelle me pambuk PU te trashe te bute, duke ju mbajtur rehat gjate stervitjes dhe duke ju ndihmuar te krijoni posturen e duhur.

Specifika:

  • Korrektuese per shpinen
  • Ngjyra: Roze dhe blu
  • Perdoret nga femijet dhe te rriturit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pajisje tonifikimi

Main Menu

shkopinj per joga ne dyqan taxi

Shkop yoga per posturen