Shishe termus celiku me vakum 850 ml

1,690 L

Ka stok

KODI: e23049 Kategori: ,

SHISHE TERMUS ME VAKUM

Shishe termus me vakum per ta marre me vete kudo ju nevojitet, vecanerisht per palester.

Dizajni me i ri me vakum, eshte shume i pershtatshem per udhetime , ne natyre, shetitje, kampe dhe aktivitete te tjera sportive.

I bere nga celik inox me cilesi te larte, i cili eshte i qendrueshem dhe rezistent ndaj ndryshkut. Mund te perdoret per nje kohe te gjate.

Mban lengjet te ftohta ose te ngrohta per 12-24 ore.

Specifika:

  • Materiali: celik inox 304+PP
  • Ngjyra: e zezë / e bardhë / blu / jeshile / rozë
  • Madhesia: 20 x 10 cm
  • Kapaciteti: 850 ml
  • Dizajni: me kapacitet te madh
  • Mbani lengje te ftohte dhe te ngrohte: 12-24 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

shishe plastike

Be the first to review “Shishe termus celiku me vakum 850 ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shishe termus 850ml ne dyqan taxi

Shishe termus celiku me vakum 850 ml