Shirit i kuq dekorues per fjongo

Ka stok

  • Shirit i kuq dekori
  • Material saten
  • Ngjyre e kuqe e ndezur
  • Permasat: 91.4m x 2cm
KODI: i2371311 KATEGORIA:

SHIRIT I KUQ DEKORUES

Shirit i kuq qe sherben per te zbukuruar bredhin e Vitit te Ri ose per te paketuar dhuratat.

Fjongo per paketimin e dhuratave, dekoroni fustanet e vajzave, festat, dasmat, etj

Shiriti eshte i bere prej materiali saten ideal per te rafinuar akoma me shume dhuratat.

Specifika:

  • Shirit i kuq dekori
  • Material saten
  • Ngjyre e kuqe e ndezur
  • Permasat: 91.4m x 2cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Shirita

Main Menu

shirit dekori per dhurata ne dyqan taxi

Shirit i kuq dekorues per fjongo