Shirit drite fosfor per gomat e makines Reflective Sticker

590 L

Ka stok

KODI: i-987693 KATEGORIA:

SHIRIT DRITE FOSFOR PER GOMAT

Shirit drite fosfor qe ndricojne gomat e makines ne erresire.

Te pershtatshme per dekorin e makines por edhe per me shume siguri gjate udhetimeve naten. Ngjites PVC rezistent ndaj konsumit dhe me jetegjatesi te gjate te ngjyres qe nuk zbehen.

Gjate nates ose ne nje mjedis te erret, keto ngjitese reflektuese me shikueshmeri te larte dallohen lehtesisht ne rruge duke reflektuar drite.

Ngjiteset mund te perdoren jo vetem per makina por gjithashtu edhe per bicikleta apo motorra. Dekorim elegant reflektues i rrotave te automjetit, krijon nje pamje terheqese dhe unike per motocikletat/makinat tuaja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Shirit drite fosfor per gomat e makines Reflective Sticker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shirit dritash fosfor online ne dyqan taxi

Shirit drite fosfor per gomat e makines Reflective Sticker