Drita per gomat e makines | Colorful Led Light

1,290 L

Ka stok

KODI: i-898989896 Kategori: ,

DRITA PER GOMAT E MAKINES

Drita shumengjyreshe Led per gomat e makines. Jo vetem funksionale per dekorimin e makines por gjithashtu sherbejne edhe si lajmeruese gjate kalimit te kembesoreve per shmangien e aksidenteve.

Dizajni i ri i dritave ben qe kur automjeti eshte ne levizje te ndizen dhe fiken kur ndalon. Keto drita nuk kane nevoje per karikim apo zevendesim baterie.

Trupi i dritave eshte i mbuluar me kapak silikoni te cilesise se larte, rezistente ndaj korrozionit, temperaturave te larta/te uleta me  hidroizolim te mire.

I lehte per t’u instaluar me ane te nje vide ne valvulen e ajrit tek rrota e makines. Perdoret pergjithesisht per bicikleta, motocikleta, makina dhe kamionë,


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Drita per gomat e makines | Colorful Led Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drita makine led blerje online ne dyqan taxi

Drita per gomat e makines | Colorful Led Light