Vegel pune Çelës me koke rrotulluese 360 grad

1,200 L

Ka stok

Mjet profesional i bërë për të trajtuar të gjitha projektet tuaja në shtëpi, në dyqan ose në punë.

KODI: g23131 Kategori: , Etiketime: ,

Çelës i projektuar në mënyrë unike

Bëhet menjëherë mjeti i duhur për çdo punë, thjesht duke zgjedhur midis madhësive të ndryshme.

Nuk keni nevojë për çelësa të shumëfishtë ose pajisje të mëdha mjetesh, thjesht rrotulloni kokën për të gjetur përshtatjen e duhur.

Veçoritë:

Funksionon praktikisht me çdo madhësi dhe formë Dado dhe bulona konstruksion çeliku të rëndë dhe të qëndrueshëm, i shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur.

Me këtë çelës do të keni gjithmonë mjetin e duhur për punë.

E bërë nga inox çeliku, është i fortë dhe ka qëndrueshmëri të gjatë.

Mjet profesional i bërë për të trajtuar të gjitha projektet tuaja në shtëpi, në dyqan ose në punë.

Specifikimet:

Material: Çeliku inox

Përmasa: 25.5*4.5*3.5Cm

Është e rëndësishme të mos përdorni forca të tepërta në çelës dhe të kujdeseni për të mos e dëmtuar meqë koka e tij rrotullohet lirshëm.

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Vegel pune Çelës me koke rrotulluese 360 grad”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vegla pune ne dyqan taxi celes profesinal

Vegel pune Çelës me koke rrotulluese 360 grad