Fustani Borebardhes per femije Halloween

2,990 L

Ka stok

Veshje me borebardhen, e verdhe me xixa, fjongo te kuqe per tek floket dhe pelerine.

KODI: g22900876 KATEGORIA:

Borebardha dhe 7 xhuxhat

Fustani Borebardha per vajza, personazhi i dashur i femijeve.

Veshje me material Poliester, e verdhe me xixa dhe fjongo e kuqe per tek floket dhe pelerine.

Permasa te ndryshme

S- 110cm

M- 120cm

L- 130 cm

XL- 140 cm

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

 

Be the first to review “Fustani Borebardhes per femije Halloween”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fustani Borebardhes dyqan taxi

Fustani Borebardhes per femije Halloween