Tablet vizatimi LCD me laps magnetik Xiaomi Mija

2,490 L

Ka stok

  • Tablet shkrimi LCD Xiaomi Mijia
  • Madhesia: 10 inç / 13.5 inç / 20 inç
  • Materiali: ABS + LCD
  • Pesha: 0.195kg
  • Madhesia : 24.4*17.3*0.6cm
KODI: i232300046 KATEGORIA:

TABLET VIZATIMI LCD ME LAPS

Tablet vizatimi me ekan LCD dhe laps magnetik nga Xiaomi. Shkrim i ndjeshem ndaj presionit; super i qarte, i lehte per tu mbajtur dhe perdorur.

I pajisur me nje buton per te pastruar ekranin. Maje shkruese magnetike ultra e lehte per perdorim dhe ruajtje me te rehatshme.

Trupi i holle 7 mm i lehte dhe praktik per ta marre me vete kudo.

Specifika:

  • Tablet shkrimi LCD Xiaomi Mijia
  • Madhesia: 10 inç / 13.5 inç / 20 inç
  • Materiali: ABS + LCD
  • Pesha: 0.195kg
  • Madhesia : 24.4*17.3*0.6cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tablet

Main Menu

tablet vizatimi xiaomi online ne dyqan taxi

Tablet vizatimi LCD me laps magnetik Xiaomi Mija