Pajisje prerese per rrenjet bimet dhe barnat e keqija

1,290 L

Ka stok

Cilesi e larte
Përmasat: 14.5cm x 13.5cm
Ngjyra e zezë

KODI: g23132 Kategori: , , ETIKETIMI:

TERHEQES I BARËRAVE TË KËQIJA

Mjeti tërheqës i barërave të këqija është i përshtatshëm për të gjitha moshat.

Material me perberje çeliku nuk do të ndryshket.

Ka ekuilibrin e përsosur të prakticitetit dhe qëndrueshmërisë dhe është vegla më e mirë e kopshtarisë!

Dizajni ergonomik: Tërheqësi i barërave të këqija ka shirit unik horizontal + dizajn kundër rrëshqitjes me gjemba.

Lehtë për t’u përdorur dhe efektive

Tërheqësi i lehtë i barërave të këqija mund të rrëmbejë lehtësisht rrënjët e barërave të këqija.

Do t’i nxjerrë ato nga toka nga shumë drejtime, thjesht duke i futur në barërat e këqija, me këmbë në kthetrat e hekurit.

Kjo vegel dore kopshtarie eshte e përshtatshme për barin, gjembaçin ,rrodhe, delli, terfil, shkurre etj.

Vegël për tërheqjen e barërave të këqija

Pajisje kopshtarie, me dizajn koke prej hekuri me 4 kthetra për luleradhiqe.

Vegël me rrënjë të barërave të këqija pa përkulje, për oborrin e lëndinës ose oborrin e shtëpisë.

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Pajisje prerese per rrenjet bimet dhe barnat e keqija”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pajisje per rrenjet e bimeve dyqan taxi krasitje oborr dhe kopshte

Pajisje prerese per rrenjet bimet dhe barnat e keqija