Rrjete per mbrojtjen e karroces kunder mushkonjave

790 L

Ka stok

  • Rrjete mbrojtese per karrocen
  • Mbron femijen nga insektet.
  • E ndertuar nga material i forte dhe elastik.
  • Me carje te imta dhe te padepertueshme nga insektet.
  • Mase universale.
KODI: t03341 Kategori: ,

Rrjete kunder mushkonjave

Prania e tepert e mushkonjave gjate veres bejne qe femija juaj te pickohet shpesh-here ne karroce dhe ti irritohet lekura nga pickimet e insekteve te shumta.

Rrjeta mbrojtese ka si qellim dhe funksion kryesor shmangjen e insekteve si miza apo mushkonja.

Femija juaj mund te qendroj lirisht ne karroce dhe te mos ndjeje asnje pickim.

Rrjeta ka nje material shume te forte dhe elastik.

Eshte lehtesisht e tejdukshme, femija mund te shoh cdo gje qe ndodh perreth dhe ju mund t shihni se cfare ben femija juaj.

Pengesa e rrjetes eshte e sigurt pasi carjet jane shume te imta dhe te padepertueshme nga insektet.

Masa e rrjetes eshte universale ndaj dhe pershtatet lehtesisht me cdo mase karroce.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites 

Be the first to review “Rrjete per mbrojtjen e karroces kunder mushkonjave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrjete mbrojtese kunder insekteve

Rrjete per mbrojtjen e karroces kunder mushkonjave