Kosh organizues me permasa 30X20X13 cm

990 L

Ka stok

  • Kosh organizues.
  • Material i plote PVC.
  • Ne ngjyre bezhe.
  • Mund te vendosni aksesore , lodra, libra , rroba.
  • Permasat 20x30x13cm
KODI: t03365 KATEGORIA:

Organizues per aksesore

Kosh organizues me permasa 30x20x13cm .

Material i plote PVC me nje hapsire te bollshme ne pjesen e brendeshme .

Izolon aksesoret ne brendesi nga pluhuri dhe insektet.

Ne rast se organizuesi behet pis mund ta lani lehtesishte me nje lecke te lagur.

Vendosni ne te lodra , rroba, ushqime,aksesore , ose produkte te ndryshme .

Shmangni rremujen dhe gjeni gjithca qe deshironi me lehtesi.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kosh organizues me permasa 30X20X13 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kosh organizues me permasa 30x20x13cm

Kosh organizues me permasa 30X20X13 cm