Shampo per floke me vaj nga fara e zeze 250ml

1,100 L

Ka stok

Shampo e pasuruar me alantoine, vaj i fares se zeze dhe acid hialuronik, i le floket e lemuar, ndersa qeteson skalpin dhe e mbron ate nga tharja.

KODI: 8606018354757 Kategori: ,

SHAMPO PER FLOKE NGA FARA E ZEZE

Shampo per floke me vaj nga fara e zeze. Me nje kombinim te vecante te ekstrakteve bimore te larshit, vajit te farave te zeza dhe cajit jeshil.

Larmishmeri antioksidantesh qe sigurojne mbrojtje te vecante per floket nga efektet e demshme mjedisore. I forcon ato nga rrenja deri te majat, redukton renien e flokeve dhe heq ne menyre efektive zbokthin.

Shampo e pasuruar me alantoine, vaj i fares se zeze dhe acid hialuronik, i le floket e lemuar, ndersa qeteson skalpin dhe e mbron ate nga tharja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.25 kg
Lloji

Shampoo

Ngjyra

Be the first to review “Shampo per floke me vaj nga fara e zeze 250ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo flokesh nga fara e zez online ne dyqan taxi

Shampo per floke me vaj nga fara e zeze 250ml