Sfungjer silikoni per enet | Better sponge

690 L

Ka stok

  • Sfungjer prej silikoni.
  • Mbron enet dhe duart tuaja.
  • I lehte dhe praktik ne perdorim.
  • Larja e eneve do te jete si kurre me pare.
  • Madhësitë në inç: Vjollcë (5.5 x 5.5, katrore); Jeshile (5,5 përtej, rrumbullakët); Portokalli (5 x 3.8, ovale).
KODI: sfungjer-silikoni-per-enet Kategori: , , ,

Sfungjer silikoni per enet | Better sponge

Sfungjer silikoni per enet me cilesi te larte. Larja e eneve nuk ka qene kurre me e lehte sesa me kete produkt. Jeni merzitur nga gervishtjet qe enet tuaja te preferuara kane marre? Atehere me kete produkt kjo nuk do te ndodh me.

Sfungjer silikoni per larjen e eneve

Perberja e tij prej silikoni e bene kete produkt te jete praktik dhe i lehte ne perdorim. Enet tuaja do te jene te sigurta nga gervishtjet qe mund te merrnin me pare, gjithashtu sfujgjeri silikonit do te tregohet delikat edhe me duart tuaja.Sfungjer Silikoni mund te pastroj cdo papasterti te eneve tuaja.

Materiali i tij nuk e lejon te grumbulloje pjesë ose copa te ushqimeve.
Çdo paketim përmban 1 sfungjer të Gjelbër, 1 Vjollcë dhe 1 Portokall, gjithsej 3 cope.

SPECIFIKAT:
  • Sfungjer prej silikoni.
  • Mbron enet dhe duart tuaja.
  • I lehte dhe praktik ne perdorim.
  • Larja e eneve do te jete si kurre me pare.
  • Madhësitë në inç: Vjollcë (5.5 x 5.5, katrore); Jeshile (5,5 përtej, rrumbullakët); Portokalli (5 x 3.8, ovale).

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Sfungjer silikoni per enet | Better sponge”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sfungjer silikoni per enet bli online ne dyqan taxi

Sfungjer silikoni per enet | Better sponge