Seti zbukurues per embelsirat Wilton | Bli Online

700 L

Ka stok

  • Dekorues per embelsirat.
  • Perdorimi i tij pervetesohet shume lehte.
  • Material prej plastike ABS dhe celiku.
  • Perbehet nga aksesore qe krijojne forma te ndryshme.
  • Pastrohet lehtesisht me uje te rrjedhshem.
KODI: Dessert Decorator Plus Kategori: , ,

ZBUKURUES EMBELSIRASH WILTON

DEKORUES PER LLOJE TE NDRYSHME EMBELSIRASH | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Mjeti per zbukurimin e embelsirave Wilton nje paisje e lehtë për t’u përdorur për krijimin e ëmbëlsirave me dizajne te bukura. Ai arrin te realizoje nje pafundesi dizajnesh. Thjesht shtypni butonin e produktit me gishtin e madh dhe kremi i pergatitur do të rrjedhë, dhe ndalojeni butonin atehere kur ju e keni realizuar formen qe keni dashur.

SETI ZBUKURUES PER EMBLESIRAT

Ky mjeti dekori per emblsirat ka një kapacitet afërsisht 400 ml. Ai mund te realizoje deri ne 7 forma te ndryshme zbukurimi, te cilat i gjeni edhe ne zbukurimet e embelsirave te cilat gatuhen ne menyre profesionale. Me te ju mund te aplikoni te gjitha llojet e kremerave mbi embelsiren tuaj.

Ai perbehet nga aksesore te ndryshme te cilet e ndihmojne kete produkt te realizpjne ne menyre perfekte funksionin e tij.

Produkti eshte mjaft i lehtë edhe per fillestarët qe duan ta përdorin dhe të dizojne embelsirat e tyre.

Ajo perbehet nga nje material plastik shume cilesor, ABS dhe celiku ne pjesen e butonit.

Eshte transparente ne strukture e saj ku ju  und te shihni qarte mbledhjen e kremit ne te dhe ta dalloni se kur ai mund te jete ne perfundim.
Dekorues embelsirash kek produkt bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Sherben per dekorin e embelsirave.

Shume i aksesueshem edhe per ata qe nuk kane perdorur nje te tille me pare.

Material plastike ABS dhe celiku.

Perbehet nga aksesore qe realizojne forma te ndryshme.

Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimi me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Ngjyra

,

Lloji

zbukurues embelsirash

Be the first to review “Seti zbukurues per embelsirat Wilton | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dekorues embelsirash kek produkt bli online dyqan taxi

Seti zbukurues per embelsirat Wilton | Bli Online