Set udhetimi me 8 furca kozmetike dhe cante

Ka stok

  • Set kozmetike
  • Te pershtatshme per udhetime
  • 8 furca + cante
  • Per funksione te ndryshme
KODI: i23702111246 Kategori: ,

SET UDHETIMI ME 8 FURCA

Set shume i nevojshem udhetimi me 8 furca kozmetike dhe cante mbajtese, per te gjitha te apasionuarat pas make upit.

Furcat dhe canta e dizajnuar me madhesi mesatare jane ideale per udhetim.

Secila furce eshte e pershtatshme per funksione te ndryshme si aplikimi bazes, perhapja e fondatines, aplikimi i korrektorit, blendimi i eyeshadow, konturimi etj.

Canta holografike i ruan furcat ne menyre perfekte, larg pluhurit apo lageshtires.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

set me 8 furca kozmetike blerje online ne dyqan taxi

Set udhetimi me 8 furca kozmetike dhe cante