Set thike dhe pastruese patatesh | 2 pcs qeramike

500 L

Ka stok

  • Gjatësia e thikës: 4,33 “(11cm)
  • Materiali: Qeramike.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Per nje pervoje me te mire ne gatim.
KODI: Set thike dhe pastruese patatesh Kategori: , ,

SET THIKE DHE PASTRUESE PATATESH

Tehu qeramik i setit është aq i fortë sa një diamant dhe kurrë nuk ka nevojë për mprehje, dhe me siguri te plote as nuk do të ndryshket. Qeramika nuk thith aromat, vajrat ose kripërat dhe parandalon që ushqimi të marrë ngjyrë kafe.

SPECIFIKAT:
  • Gjatësia e thikës: 4,33 “(11cm)
  • Materiali: Qeramike.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Per nje pervoje me te mire ne gatim.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Set thike dhe pastruese patatesh | 2 pcs qeramike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set thike dhe pastruese patatesh

Set thike dhe pastruese patatesh | 2 pcs qeramike