Set tenxhere me 6 pjese | 3 + 3 cookware set

5,900 L

Ka stok

KODI: set-tenxhere-me-6-pjese Kategori: , , ,

SET TENXHERE ME 6 PJESE | 3 + 3

Set tenxhere me 6 pjese me material rezistent per perdorim afatgjate.

I bere nga tre tenxhere dhe tre kapake, me doreza te sigurta te veshura per te mos percjelle nxehtesine ne duar gjate gatimit.

Set i domosdoshem per gatime te shpejta dhe te shijshme.  Teper rezistente ndaj temperaturave te larta do te gatuajne shendetshem ushqimet e preferuara.

Ideale per perdorim ne gatimet e perditshme, duke ofruar vakte te bollshme fale permasave te tyre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Set tenxhere me 6 pjese | 3 + 3 cookware set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxhere 6 pjese blerje online ne dyqan taxi

Set tenxhere me 6 pjese | 3 + 3 cookware set