Set tavoline studimi me karrige per femije

4,690 L

Ka stok

  • Ngjyre: E bardhe me bojeqielli/e bardhe me roze
  • Madhesia e tavolines: 70/75 cm
  • Lartesia e tavolines: 60-70 shtrat
  • Lartesia e karriges: 69-75 cm
KODI: i23702111296 KATEGORIA:

SET TAVOLINE STUDIMI PER FEMIJE

Set tavoline studimi i pershtatshem per femije te moshave te ndryshme per ta bere studimin dhe pergatitjen e mesimeve me te lehte.

Tavoline e gjere me shume hapesire ​​per te mesuar dhe argetuar. Lartesia e tavolines dhe karriges mund te rregullohet lirshem per te arritur lartesi te ndryshme.

Ky dizajn ergonomik i ndihmon femijet te kene nje pozicion te persosur ulur dhe u jep femijeve komoditet dhe ndjenje te mire rehatie.

Me nje sirtar ne pjesen e poshtme per ruajtjen e sendeve te ndryshme si materialet e shkrimit, fletoret, stilolapsat, letrat, etj.

Specifika:

  • Ngjyre: E bardhe me bojeqielli/e bardhe me roze
  • Madhesia e tavolines: 70/75 cm
  • Lartesia e tavolines: 60-70 shtrat
  • Lartesia e karriges: 69-75 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

set tavoline dhe karrige femijesh ne dyqan taxi

Set tavoline studimi me karrige per femije