Set Tasash me lule – Fresh Seal Bowl ne shitje Online

790 L

Ka stok

  • Higjenike
  • 100 % Hermetike
  • Praktike per tu marre kudo me vete
KODI: L-set tasash me lule-3cope Kategori: ,

SET TASASH ME LULE

Set Tasash me lule – Fresh Seal Bowl ne shitje Online

Tasa 100% higjenike. Fale mbylljes se tyre hermetike dhe shtresave mbrojtese ne brendesi, ato e mbajne ushqimin e paster dhe larg baktereve.

Ato mund te vendosen pa frike ne mikrovale ose lavastovilje, nderkohe jane shume praktike per te marre ushqimin kudo me vete, ne zyre, ne pune ose ne piknik. Dizanji ergonomik dhe elegant, me lule te stampuara sjell arome pranvere ne kuzhinen tuaj. Ne set vijne 3 tasa te madhesive te ndryshme per tiu pershtatur sa me shume nevojave tuaja.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Set Tasash me lule – Fresh Seal Bowl ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tasash me lule

Set Tasash me lule - Fresh Seal Bowl ne shitje Online