Set profesional flokesh Keratin

1,990 L

Ka stok

  • Shampo, conditioner dhe make
  • Shampo dhe conditioner : 900 ml
  • Maska: 1000 ml
KODI: i2371437 Kategori: ,

SET PROFESIONAL FLOKESH

  • Set profesional per floket “Keratin”
  • Shampo, conditioner dhe maske
  • Shampo dhe conditioner : 900 ml
  • Maska: 1000 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Shampoo

Main Menu

set shampo flokesh online ne dyqan taxi

Set profesional flokesh Keratin