Set Porcelani per femije – MASHA Breakfast Set – 3 PCS

990 L

Ka stok

  • SETI PERFSHIN:
  • Filxhanin e qumshtit
  • Tasin e thelle
  • Pjaten e ushqimit
KODI: set porcelani-per femije-masha Kategori: ,

SET PORCELANI PER FEMIJE – 3 PCS

Set ushqimi per femije – Masha Breakfast Set – 3 PCS

  • “Masha and The Bear” jane dy personazhe shume te pelqyer nga te gjithe femijet. Tani ata vijne te stampuar ne enet e ushqimit te te vegjelve. Keto ene kuzhine jane te ndertuara nga porcelani i cilesise se larte dhe miqesor me mjedisin. Seti permban: 1 filxhan, 1 tas dhe 1 pjate.
  • Fale kesaj ideje unike, vaktet e ushqimit do te jene nje argetim me vete per femijet tuaj, sidomos nese ata jane te veshtire kur bie fjala tek ushqimi. Konsumi i qumshtit heret ne mengjes ose vaktet ushqyese me vitamina, nuk do te jene me nje proces i bezdishem.
  • Dizanj i vecante, shumengjyresh dhe ergonomik

Detaje Produkti

Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Set Porcelani per femije – MASHA Breakfast Set – 3 PCS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set ushqimi per femije

Set Porcelani per femije - MASHA Breakfast Set - 3 PCS