Set pedikyr loder per vajza Nail art

1,990 L

Ka stok

KODI: i237021183 Kategori: ,

SET PEDIKYR LODER

Set loder per pedikyr, dhurata ideale per vajza ne trajtimin e thonjve, argetimin e tyre gjithashtu ne nxitjen e zhvillimit te imagjinates e kreativitetit.

Ne paketim perfshihet nje furre per thonjte, manikyr, xixa, sfungjer per gishtat e kembeve, stickera etj.

E pershtatshme per moshen 5 vjec +.

Material me cilesi te larte BAP dhe manikyr me baze uji, thahet shpejt dhe lehte, pa demtim te thonjve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

set per kujdesin e thonjve online ne dyqan taxi

Set pedikyr loder per vajza Nail art