Set me tre tabaka druri per servirje

2,390 L

Ka stok

  • Set me tre tabaka 3 permasa:
  •  33 x 22 x 5cm

  •  40 x 28 x 5cm

  •  46 x 33 x 5cm

  • Me doreza anesore per kapje te lehte
KODI: i23110119 Kategori: ,

SET ME TRE TABAKA

Set me tre tabaka druri me permasa te ndryshme, te pershtatshme per servirje.

Mund te perdoren gjithashtu si tabaka per toste, pije, kafe, ereza, caj etj. Kjo tabaka eshte menyra e persosur per te sherbyer ushqimin ose pijen tuaj te preferuar.

Me doreza praktike ne pjeset anesore per kapje me te lehte.

Tabakate kane siperfaqe dhe cepa te lemuar per te mos gervishtur gjate perdorimit asnje siperfaqe.

Specifika:

  • Set me tre tabaka ne 3 permasa:
  •  33 x 22 x 5cm

  •  40 x 28 x 5cm

  •  46 x 33 x 5cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tabaka

Be the first to review “Set me tre tabaka druri per servirje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me tre tabaka druri online ne dyqan taxi

Set me tre tabaka druri per servirje