Set me thika bambu dhe derrase prerese

2,890 L

Ka stok

KODI: i2370211173 Kategori: ,

SET ME THIKA DHE DERRASE

Set profesional me 4 thika dhe derrase prerese e mbajtese prej druri bambu.

Tehe prej material celiku inoks, mjaft te mprehta te cilat kryejne funksione te ndryshme ne kuzhinen tuaj.

Vjen ne paketim se bashku me derrasen prerese.

Permiresoni koleksionin tuaj te kuzhines me setin eko miqesor dhe elegant per prerje e derrases dhe thikave te bambuse.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Set Thikash

Main Menu

set derrase me thika bambu online ne dyqan taxi

Set me thika bambu dhe derrase prerese