Set me tava pjekje per embelsira 28/32/36/40cm

Ka stok

  • Set me tava pjekje
  • Te pershtatshme per embelsira
  • Me diameter 28/32/36/40cm
  • Material jo ngjites
KODI: e2370282 Kategori: ,

SET ME TAVA PJEKJE

Set me kater tava te rrumbullaketa me diameter 28, 32, 36 dhe 40 cm per pjekjen e embelsirave apo tavave te ndryshme.

Tava e rrumbullaket e pjekjes se embelsirave ka nje shtrese graniti qe nuk ngjit, qe eshte e perkryer per pjekjen e embelsirave per familjen dhe miqte tuaj.

Keto tava per embelsira jane te pershtatshme per perdorim shtepiak, kafene, restorante dhe furra buke.

Enet e gatimit me granit jane ne gjendje te shperndajne nxehtesine ne menyre te barabarte dhe kjo ndihmon ne parandalimin e djegies se ushqimit.

Specifika:

  • Set me tava pjekje
  • Te pershtatshme per embelsira
  • Me diameter 28/32/36/40cm
  • Material jo ngjites

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tave Pjekje

Main Menu

tava graniti per pjekje online ne dyqan taxi

Set me tava pjekje per embelsira 28/32/36/40cm