Set me pasqyra | Dizajn bashkekohor

1,490 L

Ka stok

 • Lloji: pllakë pasqyre, me mbulesa ngjitëse.
 • Dizajn bashkekohor.
 • Te lehta ne instalim.
 • Mund t’i vendosni sipas deshires suaj.
KODI: set-pasqyrash Kategori: , , ,

SET ME PASQYRA 

Nje set pasqyrash pa kornizë që mund të rregullohen në një larmi dizajnesh te bukura dhe moderne sipas zgjedhjes suaj. Shtimi i pasqyrave në çdo hapësirë jo vetëm që do të bëjë një ndryshim dekorative, por gjithashtu sjell më shumë dritë dhe një efekt të gjerë në dhomë.

Bërë nga qelqi me cilësi të lartë, këto pllaka pasqyre janë shumë të qëndrueshme dhe shumë reflektuese. Dizajni i pastër, pa kornizë duket fantastik në çdo shtëpi bashkëkohore dhe do të rrisë shkëlqimin dhe ndjenjën e hapësirës. 

SPECFIFIKAT
 • Madhësia: 11,8 x 11,8 x 0,0 in.
 • Materiali: akrilik.
 • Lloji: pllakë pasqyre, me mbulesa ngjitëse.
 • Dizajn bashkekohor.
 • Te lehta ne instalim.
 • Mund t’i vendosni sipas deshires suaj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Dimensionet

40 x40

Be the first to review “Set me pasqyra | Dizajn bashkekohor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me pasqyra

Set me pasqyra | Dizajn bashkekohor