Set me furca per make up dhe mbajtese

1,390 L

Ka stok

Set me 5 furca grimi per aplikimin, perhapjen dhe sfumimin e make upit, me mbajtese.

KODI: i23702172 Kategori: ,

SET ME FURCA PER MAKE UP

Paketimi perfshin furce per eyeshadow, vetulla, mascara, konturim,highlighterin dhe kutine organizuese.

Aplikoni, perhapni dhe sfumoni pa sforcim grimin me qimet e buta te furcave.

Me ane te tyre mund te beni nje perhapje te njetrajtshme per nje look sa me natyral. Vijne gjithashtu me kuti mbajtese per ti mbajtur larg papastertive dhe rremujes.

Te pershtatshme per funksione te ndryshme per aplikimin dhe perhapjen e primerit, korrektorit, fondatines, korrigjim ngjyrash, theksim, kontur dhe me shume.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Furce

Main Menu

set furcash make upi ne dyqan taxi

Set me furca per make up dhe mbajtese