Set me 5 thika kuzhine dhe qeruese

Ka stok

KODI: i237021119 Kategori: ,

SET ME 5 THIKA DHE QERUESE

Set kuzhine me 5 thika dhe qeruese, me tehe me teksture unike per te parandaluar ngjitjen e ushqimit ne teh dhe per ta bere me te lehte prerjen.

Ndaloni ngjitjen e ushqimit me keto thika dhe beni me te lehte prerjen dhe qerimin.

Doreza ergonomike me teksture me kapje te bute e ben perfekte per perdorim te perditshem.

Seti perfshin kater nga thikat funksionale dhe qeruesin e perimeve – Thike buke 8″, thike kuzhinieri 7″ , thike per perdorim te thjeshte 5″, thike per pastrim 3″, 1 qeruese perimesh.

Prodhuar nga celik inox me cilesi te larte qe ruan funksionalitetin e tij per nje kohe te gjate perdorimi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Set Thikash

Main Menu

set thikash kuzhine online ne dyqan taxi

Set me 5 thika kuzhine dhe qeruese