Set me 2 kellefe jasteku

490 L

Ka stok

  • Set me 2 kellefe jastiku.
  • Material i plote pambuku.
  • Lahen lehtesisht ne lavatrice.
  • Dimesionet: 57 x 70cm.
KODI: t5145 Kategori: ,

Kellefe jasteku prej pambuku 

Kompletoni dhomen e gjumit duke vendosur kellefet e jastikut qe sjell Dyqan Taxi.

Material i plote prej pambuku.

Cope e testuar dermatologjikisht dhe miqsore me cdo lekure nuk krijojn alergji , acarimi ose irritime te lekures.

Kellefin mund ta zgjidhni ne ngjyra te ndryshme dhe ta kombinoni me dhomen tuaj te gjumit.

Mund ta lani lehtesisht me rrobat e tjera me 30 grade dhe nuk e humbet formen, permasen dhe butesine.

Perdoreni gjithmone dhe beni nje gjume te rehateshem.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Set me 2 kellefe jasteku”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set me kellefe jasteku

Set me 2 kellefe jasteku