Set Kuzhine – Stainless Steel Kitchen Tool Set 7 PCS

1,890 L

Ka stok

KODI: set kuzhine-7 cope Kategori: ,

SET KUZHINE 7 COPE

Set Kuzhine – Stainless Steel Kitchen Tool Set 7 PCS

  • Seti i kuzhines eshte i perbere nga material celik inoks i cilesise se larte, per perdorim te qendrueshem dhe te sigurt. Precize dhe cilesore, keto mjete kuzhine nuk gervishtin siperfaqet e eneve te gatimit. Materiali i tyre eshte jotoksik dhe i perbere posacerisht per pajisje kuzhine.
  • Ato jane pershtatur per perdorim shtepiak dhe profesional
  • Ngjyra: Silver
  • Pastrim i lehte, lahen e uje te bollshem dhe me sfungjer te bute ose vendosen ne lavapjate
  • Ne paketim vijne 7 lloje mjetesh, me funksione te ndryshme
  • Dizanj elegant dhe ergonomik
  • Rezistente ndaj nxehtesise

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Set Kuzhine – Stainless Steel Kitchen Tool Set 7 PCS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set kuzhine

Set Kuzhine - Stainless Steel Kitchen Tool Set 7 PCS