Set kuzhine me 11 pjese ene gatimi DSP Cookware

16,190 L

Ka stok

KODI: d2324830 Kategori: ,

SET KUZHINE ME 11 PJESE

Set kuzhine me 11 pjese te ndryshme te pajisjeve baze te gatimit.

Ky komplet enesh gatimi perfshin dy tenxhere te thella me kapak me kapacitet 4.5litra, 6,7 litra. Tenxhere me te ceket me kapacitet 4,1 litra dhe tigan me doreze 3,1 litra.

Enet e gatimit prej gize te smaltuar ofrojne shperndarje te barabarte te nxehtesise dhe mbajtje superiore te ushqimeve te ndryshme.

Te gjitha pjeset e setit jane te pershtatshme per te gjitha burimet e nxehtesise duke perfshire induksionin.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Set kuzhine me 11 pjese ene gatimi DSP Cookware”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set kuzhine me 11 pjese online ne dyqan taxi

Set kuzhine me 11 pjese ene gatimi DSP Cookware