Set ibriku per caj me baze mbajtese Raf Kettle

2,090 L

Ka stok

KODI: d2324803 Kategori: ,

SET IBRIKU ME BAZE MBAJTESE

Set ibriku per berjen dhe servirje caji me baze mbajtese.

Pllake ngrohje me energji 2200W mundeson ngrohje te shpejte duke bere cajin te zieje per 5 minuta.

Ibrik i dyfishte nje prej celik dhe tjeter qelq me mbajtese per ngrohjen e cajit ne pak caste.

Specifika:

  • Set ibriku
  • Baze mbajtese qe rrotullohet
  • Fuqia (W) 1800-2000
  • Tensioni (V) 220
  • Madhesia 23*16*16cm, 13*10*10cm,
  • Kapaciteti 2.2L+1L

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Set ibriku per caj me baze mbajtese Raf Kettle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set ibriku per caj me baze mbajtese Raf Kettle