Set i plote per kujdesin e thonjve

1,190 L

Ka stok

KODI: i23702111177 KATEGORIA:

SET PER KUJDESIN E THONJVE

Set i plote manikyri dhe pedikyre, i pershtatshem per kujdesin e thonjve ne kushte shtepie.

Te prodhuara nga material premium celik inox me cilesi te larte, jane shume rezistente dhe afatgjata per t’u perdorur.

Seti perbehet me 18 aksesore tde ndryshem dhe canten mbajtese. I pershtatshem per tu marre dhe ne udhetime. I pershtatshem per te plotesuar nevojat e perditshme te kujdesit.

Kellef lekure PU portative dhe mbrojtese, elegante dhe funksionale dhe hapet lehtesisht me shtypjen e thjeshte te nje butoni.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Aksesore per Thonjte

Main Menu

set per kujdesin e thonjve ne dyqan taxi

Set i plote per kujdesin e thonjve