Set gotash plastike – Colorful Plastic Glass

590 L

Ka stok

20076

KODI: 3830069729041 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

SET GOTASH PLASTIKE – 6 COPE

Set gotash plastike – Colorful Plastic Glass

  • Set permban 6 gota plastike me ngjyra te ndryshme
  • Te pershtatshme per perdorim ne mikrovale apo frigorifer
  • material me cilësi të lartë dhe pa toksina dhe substanca të dëmshme per organizmin
  • Kapaciteti: 200 ml
  • Kodi: VP0631

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Set gotash plastike – Colorful Plastic Glass”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set gotash plastike - Colorful Plastic Glass