Set girash per ushtrime fitnesi ne shitje online

790 L2,990 L

  • Set me gira per ushtrime fizike
  • Me permasa te ndryshme nga 1-5kg
  • Te pershtatshme per fillestare dhe profesioniste
  • Stervit dhe forcon muskujt tuaj
Pastro
KODI: Q-2121420 Kategori: , ,

SET GIRASH PER USHTRIME FITNESI

Set girash perfekte per stervitjen tuaj ditore.

Prej materiali rezistent qe rrit qendrueshmerine ndersa sterviteni,  do te jene funksionale edhe pas nje perdorimi afatgjate.

Dizajni i tyre eshte ndertuar posacerisht per sa me shume prakticitet, me koka gjashtekendore qe ndalojne renien.

Doreza ergonomike me diameter te mesem, te pershtatshem me doren tuaj siguron kapje te mire dhe siguri  gjate perdorimit. Nderkohe veshja neoprene mbrojtese, ofron siguri dhe komoditet.

Ky set girash ju mundeson nje stervitje efektive edhe ne kushtet e shtepise, por jane gjithashtu te pershtatshme per ne palester apo ambiente te tjera stervitje fizike.

Girat vijne ne pesha dhe ngjyra te ndryshme, per tiu pershtatur preferencave tuaj.

Fale permasa te tyre shume praktike, ju mund ti merrni ato me vete ne stervitjen ne natyre apo palester pasi nuk zene hapesire  te madhe.

Ushtrohuni dhe tonifikoni trupin tuaj me setin me gira si nje profesionist i vertete.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Pesha

1kg + 1kg, 2kg + 2kg, 3kg + 3kg, 4kg + 4kg, 5kg + 5kg

Be the first to review “Set girash per ushtrime fitnesi ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me gira bli online dyqan taxi

Set girash per ushtrime fitnesi ne shitje online

790 L2,990 L

Shto ne Shporte