Serum per floke me keratine dhe kolagjen

Ka stok

  • Serum per floke te demtuar
  • Per meshkuj dhe femra
  • Permbajtja keratine + kolagjen
  • Sasia: 80 ml
KODI: i23702111136 Kategori: ,

SERUM PER FLOKE ME KERATINE

Serum per floke me keratine dhe kolagjen brazilian me vaj maroken per te pasur floke te pa ngaterruar qe shkelqejne dhe plot jete.

Nje trajtim krejt i ri i flokeve njesoj si ne sallonet e bukurise. Vaji maroken dhe keratina braziliane e pasur me kolagjen permireson dukshem floket duke forcuar rrenjen dhe permiresuar cilesine e fibrave te flokeve.

Me veprimin e tij te dyfishte serumi ju ndihmon te keni floke deri ne 100% me te lemuar me me shume shkelqim.

Specifika:

  • Serum per floke te demtuar
  • Per meshkuj dhe femra
  • Permbajtja keratine + kolagjen
  • Sasia: 80 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Serum, Vajra

Main Menu

serum per floket me keratine ne dyqan taxi

Serum per floke me keratine dhe kolagjen