Serum aktivizues i fermentuar organik

1,600 L

Ka stok

KODI: i21721615 Kategori: ,

SERUM AKTIVIZUES I FERMENTUAR ORGANIK

Serumi aktivizues i fermentuar Organik La Saponaria eshte nje kompleks multi aktiv i bere nga perberes te ndryshëm aktive siç eshte fitokompleksi i bere nga mikro alga te fermentuara.

Lekura behet me elastike dhe e terhequr brenda 15 minutash pas aplikimit me perdorim te rregullt te tij.

Serumi stimulon sintezen natyrale te elastines, kolagjenit dhe acidit hialuronik ndersa neutralizon radikalet e lira. Per nje lekure me elastike, me te fresket dhe te bute.

Shtoni 1 – 2 pika ne kremin hidratues ose serum dhe masazhojeni fytyren lehte.  Masazhi siguron qe te absorbohet shpejt nga lekura ndersa intensifikon efektivitetin e serumit ose kremit hidratues.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Be the first to review “Serum aktivizues i fermentuar organik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

serum bimor aktiv ekofermentuar ne shitje online dyqan taxi

Serum aktivizues i fermentuar organik