Sepet per mbajtjen e bukes

1,290 L

Ka stok

  • Sepet per mbajtjen e bukes.
  • Mund ta vendosni ne cdo cep te kuzhines.
  • Permasat: 38X28X24 CM
KODI: t03501 Kategori: , ,

Kuti per mbajtjen e bukes

Kuti per mbajtjen e bukes.

Mund t’i vendosni në asnjë cep të kuzhines suaj.

Ruan buken dhe ushimin qe vendosni duke eleminuar mikrobet qe vijne nga jashte.

Eshte higjenike dhe teper elegante.

Eshte material i plote dhe i forte.

Ju mund t’i përdorni ne perditshmerine tuaj.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Sepet per mbajtjen e bukes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sepet per mbajtjen e bukes

Sepet per mbajtjen e bukes