Sensor levizje Xiaomi Mi Smart | Motion sensor

2,900 L

Ka stok

Sensori Xiaomi Mi Motion zbulon aktivitetin nga njerezit ose kafshet shtepiake. Bere nga material cilesor rezistent me saktesi te larte zbulimi.

KODI: G-543215 Kategori: , ,

SENSOR LEVIZJE XIAOMI MI SMART

Sensor levizje Xiaomi Mi Smart i cili perdor teknologjine infra te kuqe per te njohur automatikisht levizjen e njerezve dhe kafsheve shtepiake.

Lidhni sensorin e levizjes me shperndaresin e kontrollit Mi per te marre kontrollin mbi pajisjet shtepiake; ndizni dhe fikni pajisjet inteligjente kur dikush kalon prane.

E bere nga material me cilesi te larte, rezistente ndaj zjarrit, sensori eshte i sigurt dhe eko-miqesor. Lentet poliolefine jane te afta per marrje precize te larte te drites.

Sensori mbeshtet zbulimin me rreze te gjere prej 130 ° dhe nje distance zbulimi prej 7 metrash.

Mund te vendoset ne nje dhome, korridor ose tavoline per te monitoruar levizjen e njerezve ose kafsheve shtepiake dhe per te derguar njoftime ne pajisjet tuaja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Sensore

Ngjyra

Be the first to review “Sensor levizje Xiaomi Mi Smart | Motion sensor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sensor levizje xiaomi mi blerje online ne dyqan taxi

Sensor levizje Xiaomi Mi Smart | Motion sensor