Selfie Stick dhe tripod Xiaomi | Bluetooth Remote Control

3,500 L

Ka stok

KODI: i-2120717 Kategori: ,

SELFIE STICK DHE TRIPOD XIAOMI

Selfie stick dhe tripod dy ne nje per te kapur momentet tuaja me te gezueshme.

Doreza e shkopit te selfiet mund te hapet ne tre kembeza duke e kthyer ate ne nje tripod.  Ky dizajn ju lejon te vendosni smartphone-in tuaj ne nje siperfaqe te sheshte dhe te kryeni video konferenca, Skype dhe te beni fotografi.

Selfie stick me telekomande Bluetooth

Mbajtesi i telefonit rrotullohet 360 grade dhe ka kapje te rregullueshme per telefona 56 – 89 mm.

Kompakt dhe i lehte per tu mbajtur me vetem 155 g, pajisja paloset per tu vendosur ne xhepin tuaj per ruajtje te lehte.

I pajtueshem me telefonat celulare Android 4.3 e lart, iOS 5.0 e lart.

Bere nga material aliazh alumini rezistent dhe i qendrueshem, per nje perdorim afatgjate.

Tripodi ka nje telekomande Bluetooth qe ju lejon te beni fotografi nga nje distance nga smartphone-i juaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Selfie Stick

Ngjyra

Be the first to review “Selfie Stick dhe tripod Xiaomi | Bluetooth Remote Control”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi selfie stick ne shitje online dyqan taxi

Selfie Stick dhe tripod Xiaomi | Bluetooth Remote Control