Sedilje portative mbrojtese per femije

2,490 L

Ka stok

  • Sedilje portative
  • Me rrip sigurimi
  • Material pelhure e bute
  • Permasa: 55x31x23 cm
KODI: i23702126 KATEGORIA:

SEDILJE PORTATIVE PER FEMIJE

Po kerkoni nje udhetim te sigurt dhe te rehatshem per femijen tuaj? Kjo sedilje portative mbrojtese e sigurise eshte idealja per vogelushet tuaj gjate udhetimeve me makine.

Dizajn terheqes, me peshe te lehte per t’u instaluar dhe e projektuar per mbrojtje maksimale.

Me jasteket e gjate te shpatullave dhe jasteket e trashe anesore, ofron vecori gjitheperfshirese sigurie.

Jepini sigurine dhe komoditetin femijes tuaj ne cdo udhetim.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rrip Sigurie

Main Menu

sedilje portative per femije online ne dyqan taxi

Sedilje portative mbrojtese per femije