SD Card 128Gb | Karte Memorje Dahua

11,400 L

Gjendje

Karte memorje e pershtashme per te krijuar mjaftueshem hapesire ne pajisjet tuaja. Ruan ne menyre te sigurte te gjitha informacionet tuaja dhe siguron nje shpejtesi transmetimi te mire.

KODI: t-0302202009 Categories: , ,

SD CARD 128GB DAHUA

SD Card Dahua | Karte memorje 

Karte memorje e pershtashme per te krijuar mjaftueshem hapesire ne pajisjet tuaja. Ruan ne menyre te sigurte te gjitha informacionet tuaja dhe siguron nje shpejtesi transmetimi te mire.
Karakteristika 
-Kosto Efektive
-Shpejtesi e larte transmetimi
-I papershkueshem nga uji, goditja, rrezatimi X.
-Rezistente ndaj temperatures e larte dhe asaj te ulet.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karta Memorje

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

sd card 128GB dahua

SD Card 128Gb | Karte Memorje Dahua

WhatsApp chat