Scart rca adaptor | Konvertuesi sinjali av per televizorin

299 L

Ka stok

 • Lidhet me paisjet dalese ose hyrese.
 • Perbehet prej plastike ne trupin edhe bakri ne portat e saj.
 • Ju ndihmon te keni imazhe te qarta video apo foto.
 • Prodhon cilesi te paster zeri.
 • Instalohet shume lehte.

ADAPTOR SCART NE RCA | SKART NE AUDIO VIDEO

Ky adaptor ju mundeson konvertimin e sinjalkit nga RCA ne SCART per lidhje me televizorin tuaj

Një porte S-Video dhe çelësin e zgjedhjes, ben që adaptori të përdoret për hyrjen ose daljen e sinjaleve Audio / Video.

Sinjalet SVHS (S-Video) janë me cilësi të lartë, prandaj rekomandohet përdorimi i këtij adaptori dhe kabllove S-Video.

Me këtë adaptor, tani mund të lidhni te gjitha paisjet e lojërave, DVD player dhe video player të gjitha me lehtësi të madhe.

Nëse pajisja juaj nuk ka një lidhje S-Video, përsëri mund ta transferoni videon përmes lidhjeve më të njohura (RCA) në këtë pajisje.

ADAPTOR NGA RCA NE SCART

rca scart adapter for sale online at dyqan taxi albania

Përdoret për paisjet sic jane aparatet fotografik ne ne secilen prej portave hyrese.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni nëse doni të shkoni nga Scart në Phono / SVHS ose Phono / SVHS në Scart me çelësin INPUT / OUTPUT.

Sinjali i pamjeve del përmes 3 linjave të ndara për cilësinë më të mirë të sinjalit.

AV RCA TO ACART CONVERTER

 • SPECIFIKATscart video rca adaptor buy online dyqan taxi
 • Lidhjet : 3 x RCA / Fono Woman + S-Video Woman në SCART Man.
 • Ngjyra: E zezë.
 • Madhësia e artikullit: 59 * 50 * 22 mm.
 • Gjatesia e kabullit : 2 m.
 • I pershtatshem per TV, projektore etj.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Bej blerjen tende me te sigurt!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Konvertues

Be the first to review “Scart rca adaptor | Konvertuesi sinjali av per televizorin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

input output audio video bli online Dyqan Taxi

Scart rca adaptor | Konvertuesi sinjali av per televizorin