Samsung J3 2018 | Galaxy i Perdorur – Grade A

12,000 L

Ka stok

  • Procesori:Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 CPU Clock
  • Memorja RAM: 2 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 16 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 5.0 inch (1280 x 720 Pixels)
  • Kamera: 8MP
  • Selfie: 5MP
  • Versioni OS: Android 7.1.1 Nougat OS
KODI: samsunggalaxyj3usedblack2018 Kategori: , , , Etiketime: , , , , , ,

SAMSUNG J3 2018 | GALAXY SMARTPHONE

Samsung J3 2018 i Perdorur | Best Price | Cmimi me konkurues ne treg | Galaxy Smartphone

Samsung GalaxyJ3 i Perdorur, smartphone ne forme fantastike. Eshte ne gjendje pa gervishtje, funksional .
J3 modeli me i preferuar nga te gjithe. Me nje cmim shume ekonomik por me nje performance te larte ky model eshte bere i preferuari i te gjitheve. Pasterti e larte e figures, mundesuar nga ekrani me kualitet te larte IPS i instaluar nga Samsung ne kete model, edhe pse ne kategorine ekonomike ky telefon harrin te impresionoje te gjithe perdoruesit.

Ky Celular Smartphone eshte I afte te lidhet edhe ne rrjetin me te shpejte ne Shqiperi 4G.

Mund te pershkruhet si smartphone i krijuar nga prodhuesi gjigand Samsung qe punon me Android 7.1.1 Nougat OS dhe u zbulua ne nentor 2015. Le te eksplorojme specifikimet teknike dhe aspektet me te mira te ketij Smartphone.

DIZAJN FUTURISTIK

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte nje element i rendesishem per blerjen e smartphone -it tuaj. Madhesia e Galaxy J3 eshte 71.0mm*142.3mm*7.9mm per nje peshe neto prej 138g. Perberja e Galaxy J3 perbehet nga nje numer i gjeresh komponentesh qe perfshijne plastiken.

Specifikimet e Ekranit

Ekrani i Smartphone GalaxyJ3 perdor teknologjine super Amoled per te shfaqur te gjitha imazhet, lojerat, video etj. Ekrani 5inch propozon nje rezolute prej 720x1280px (HD). Ky Smartphone ka nje raport ekrani/madhesi prej 68%.

Specifikimet e Harduerit dhe performances

Telefoni Celular Samsung GalaxyJ3 perdor nje procesor Qualcom Snapdragon 410 dhe nje ARM Cortex-A53 Quad-Core me shpejtesi oresh 1.5GHz.

SAMSUNG J3 2018 I PERDORUR

Posedon RAM 2GB. Ju ne te vertet mund te perdorni 16 GB memorje per te mbledhur imazhe, kujtime, arkiva dhe muziken tuaj te preferuar. Ju mund ta zgjeroni memorjen e tij duke stuar nje memorje shtese permes pranise se SD SLOT Card.

Specifikimet e Kameras

GalaxyJ3 eshte i pajisur me nje aparat fotografik te pasem 8MP. Nder karakteristikat e tjera te ketij smartphone kemi: fokusim automatik, fotografim te vahdueshem, stabilizim dixhital te imazhit etj.

Samsung Galaxy J3 2018 DyqanTaxi

Specifikimet e baterise

Bateria e GalaxyJ3 eshte loji Li-Ion me nje fuqi maksimale prej 3000mAh.

Samsung J3 2018 i Perdorur | Best Price

Specifikat

Memorja: 16GB
RAM:  2GB
Procesori : Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 CPU Clock
Samsung GalaxyJ3 i Perdorur  Smartphone nga Samsung Android 7.1.1 Nougat OS
Rrjeti: 4G
Ekrani: 5.0 inch HD
Kamera: 8 MP
Selfie: 5 MP
Bateria: 3,000 mAh

Telefona Samsung e iPhone te ardhur nga USA ne cmimin me te mire se kudo.

Porosit Online ne telefon 0682141111

Samsung Galaxy J3 i Perdorur Cmimi me konkurues ne treg vetem ne Dyqan Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.15 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Samsung J3 2018 | Galaxy i Perdorur – Grade A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Samsung Galaxy J3 - i Perdorur (2018) Smartphone cmimi

Samsung J3 2018 | Galaxy i Perdorur - Grade A