Samsung Galaxy J7 2017 i Perdorur – Grade A

15,500 L17,500 L (-11%)

Ka stok

  • Procesori:Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
  • Memorja RAM: 3 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 16 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 5.5 inch (1080 x 1920 pixels)
  • Kamera: 13MP
  • Selfie: 13MP
  • Versioni OS: Android 7.0 (Nougat), deri ne Android 9.0 (Pie); One UI
KODI: samsunggalaxyj7usedblack Kategori: , , , Etiketime: , , , , ,

GALAXY J7 2017 I PERDORUR

Samsung Galaxy J7 i Perdorur 2017 Verizon | Smartphone ne gjendje te shkelqyer | Pa gervishtje Grade A |

Specifikimet e Projektimit

Samsung Galaxy J7 2017 Verizon i perdorur

Madhesia eshte padyshim nje aspekt mjaft i rendesishem per zgjedhjen e nje smartphone. Madhesia eshte 77.2mm*153.5mm*8.2mm per nje peshe neto 174g. Struktura e Galaxy J7 eshte perbere nga nje larmi artikujsh si metali.

Specifikimet e ekranit

Ekrani i Samsung J7 2017 perfshine teknologjine super Amoled per te treguar te gjitha fotot, videot, lojrat etj. Ofron nje rezolute prej 720x1280px per nje diagonale te ekranit prej 5.5inch. Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesi prej 70%.

Specifikimet e Harduerit dhe Performances

Smartphone qe shfrytezon nje procesor Samsung Exynos 7 Octa 7870 dhe nje ARM Cortex-A53 Octa-Core me nje shpejtesi oresh 1.6GHz.

Posedon 3GB RAM 16GB memorje per te ruajtur informacionin, fotografite, kujtimet, audio etj.Ju jeni ne gjendje te ruani me shume si pasoje e ekzistences se nje Slot SD CARD.

Samsung Galaxy J7 Cmimi me i mire | Verizon USA GRADE A

Samsung Galaxy J7 2017 i perdorur Dyqan Online

Samsung Galaxy J7 Cmimi me i mire 

Specifikat

Memorja : 16GB | MicroSd Card
RAM :  3GB
Procesori : Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
Smartphone nga Samsung Android 7.0 (Nougat), deri ne Android 9.0 (Pie); One UI
Rrjeti : 4G
Ekrani : 5.5 inch
Kamera: 13MP | Rear Camera
Selfie: 13MP | Front Camera
Bateria : 3600 mAh
Removable Battery – Jo
Sim – Single SIM – Dual SIM
Micro Usb Port


SHIKO DHE KETE – SAMSUNG GALAXY J7 2018

Bli Online Smartphone ne Dyqan Taxi Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.15 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Samsung Galaxy J7 2017 i Perdorur – Grade A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

galaxy j7 2017 samsung i perdorur verizon

Samsung Galaxy J7 2017 i Perdorur - Grade A

15,500 L17,500 L (-11%)

Shto ne Shporte