Rul lyerjeje me motive te ndryshme dekori

1,690 L

Ka stok

  • Rul lyerje me teksture
  • Motive te ndryshme dekori
  • Me doreze ergonomike
KODI: i23714492 Kategori: ,

RUL LYERJE ME MOTIVE DEKORI

Rul lyerje me teksture dhe motive te ndryshme dekori.

Mjet i shkelqyeshem per te lyer murin tuaj duke i dhene pamjen e drurit apo efektin e kokrrizave.

Doreza e integruar me gome e cilesise se larte, jo e rreshqitshme dhe e lehte, e ben lyerjen me te lehte.

Specifika:

  • Rul lyerje me teksture
  • Motive te ndryshme dekori
  • Me doreze ergonomike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Rul per Lyerje

Be the first to review “Rul lyerjeje me motive te ndryshme dekori”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rul lyerje me teksture ne dyqan taxi

Rul lyerjeje me motive te ndryshme dekori