Rubinet per uje te ngrohte me ekran dixhital

3,990 L

Ka stok

Rubinet elektrik per uje te ngrohte, i sigurte ne perdorim, jetegjate dhe kursen energji elektrike. Efikasitet i larte dhe madhesia kompakte e bejne praktik dhe te pershtatshem per cdo kuzhine ku nevojitet uje i ngrohte.

KODI: U21211105 Kategori: , ,

RUBINET PER UJE TE NGROHTE ME EKRAN

Rubinet me ekran dixhital ideal per ambientet kur nuk ka furnizim me uje te ngrohte.

Teknologji me mbrojtje te elementeve te ngrohjes. Me izolim preciz i cili ben ndarjen nga energjia elektrike me ujin.

Fale materialit te papershkueshem nga uji, rubineti do te jete gjithnje i sigurt per tu perdorur.

Rubinet elektrik me ekran dixhital per uje te ngrohte

I lehte per tu montuar ne lavamanin e kuzhines tuaj dhe per tu perdorur. Temperatura arrin ne rreth 30 grade deri ne 60 grade ne pak sekonda.

Rubineti eshte i perbere nga materiale rezistente ndaj nxehtesise dhe gerryerjes cka do t’ju mundesoje perdorim afatgjate te tij.

Gjithashtu mekanizmi i tij funksionon ne menyre  te qete pa zhurma dhe me konsum te ulet te ujit.

Perfekt per vendet pa furnizim me uje te nxehte, gjithashtu rubineti mund te perdoret si nje rubinet i rregullt.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Rubinete

Ngjyra

Be the first to review “Rubinet per uje te ngrohte me ekran dixhital”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rubinet elektrik per uje te ngrohte ne shitje online dyqan taxi

Rubinet per uje te ngrohte me ekran dixhital